Let’s travel together.

Odkrył tunel czasoprzestrzenny w swoim domu. Nagrał film ze spotkania z samym sobą w przyszłości [VIDEO]

„To wszystko wydarzyło się po południu 30 sierpnia. To był piękny dzień i po pracy w Färjestaden wróciłem do domu. Po powrocie, na podłodze w kuchni znalazłem wodę. Wziąłem narzędzia, otworzyłem drzwiczki szafki pod zlewem i zabrałem się do pracy.” Tak zwyczajnie zaczyna się niezwykła opowieść Håkana Nordkvista o podróży w czasie i spotkaniu z samym sobą w przyszłości.

Słyszeliśmy wiele opowieści o podróżach w czasie, jednak niewiele z nich jest popartych wiarygodnymi dowodami. Tak się jednak składa, że człowiek imieniem Håkan Nordkvist ze Szwecji nagrał film podczas swojej podróży do przyszłości w trakcie, której spotkał samego siebie.

30 sierpnia 2006

Historia ta ujrzała światło dzienne po tym, jak Håkan opisał ją na swoim blogu w 2006 roku. Ostatnimi czasy sprawa Håkana zyskała ponownie wiele uwagi, a do dnia dzisiejszego nikt nie był w stanie jej obalić.

Håkan Nordkvist

Według Nordkvista, wydarzenie to miało miejsce 30 sierpnia 2006 r. w godzinach popołudniowych, po tym jak wrócił z pracy w Färjestaden do domu. Na miejscu odkrył, że podłoga w jego kuchni jest zalana wodą. Mężczyzna przypuszczał, że do zalania doszło w wyniku uszkodzenia jednej z rur znajdujących się pod zlewem. Nordkvist wziął potrzebne narzędzia i zajrzał do szafki pod zlewem. Przestrzeń wewnątrz niej wydawała się być szersza niż normalnie i mężczyzna zaczął się w nią zagłębiać do momentu, aż ujrzał światło. Światło to zdawało się być na końcu czegoś co wyglądało jak tunel.

2042

Zaintrygowany tym niecodziennym widokiem postanowił dotrzeć do końca tego tajemniczego korytarza, a gdy wreszcie go opuścił, znalazł się w zupełnie innym świecie. Okazało się, że świat po drugiej stronie tunelu to „przyszłość”, a dokładnie rok 2042. Ale o tym gdzie i kiedy się znajduje dowiedział się… od siebie samego, starszego o 36 lat Håkana Nordkvista.

Początkowo żaden z mężczyzn nie mógł uwierzyć w to co się dzieje. Ale z czasem okazało się, że istnieje wiele podobieństw między 72-letnim mężczyzną i 36-letnim Håkanem. Mężczyzna opowiadał Håkanowi o rzeczach, o których nie mógłby wiedzieć, jeśli nie byłby nim samym. Co więcej oboje mieli identyczne tatuaże na tym samym przedramieniu. Fizyczne podobieństwa widać na filmie, który 36-letni Håkan nagrał przy użyciu swojego telefonu. Jest to jedyny i rzekomo niepodważalny do chwili obecnej dowód na prawdziwość tej historii.

Prawda?

Film ten został opublikowany na YouTube i rzekomo przeanalizowany przez różnych ekspertów, którzy potwierdzili, jego prawdziwość. Oto co sam Håkan Nordkvist mówi o swoim przeżyciu:

Kiedy schyliłem się, żeby obejrzeć rury, wydawało się, że są głębiej, niż normalnie. Nie mogłem ich dosięgnąć i musiałem wczołgać się do szafki. Czołgałem się coraz dalej i dalej w głąb szafki. Na końcu tunelu zobaczyłem światło, a kiedy tam dotarłem, zdałem sobie sprawę, że jestem w przyszłości. Spotykam siebie w wieku 72 lat, był rok 2042. Przetestowałem go na kilka sposobów, aby sprawdzić, czy naprawdę był mną. A dziwne jest to, że wiedział o mnie wszystko. Gdzie ukryłem swoje rzeczy, kiedy byłem w pierwszej klasie, i jaki był wynik meczu piłki nożnej z Växjö Norra latem 88. Wiedział wszystko.

Mieliśmy nawet ten sam tatuaż, chociaż jego był trochę wyblakły. Opowiedział mi o niektórych rzeczach, które się wydarzą. I obiecałem, że nikomu o tym nie powiem. Zrobiłem film telefonem komórkowym. Niestety jakość nie jest najlepsza. Ale to jest to, co mam. Właściwie nie obchodzi mnie, czy ludzie uważają mnie za kłamcę. Wiem, że nie kłamię. Spotkałem siebie w przyszłości i to jest prawda. To wszystko co wiem.

Czy Håkan naprawdę spotkał samego siebie w przyszłości? Oceńcie sami!

Autor, KaMa.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.