Let’s travel together.

Czarnookie Dzieci – gdy czarny strach pada na dorosłych…

Na przestrzeni lat pojawiło się wiele historii dotyczących obserwacji i doświadczeń związanych ze zjawiskami paranormalnymi. Do nich należą np. spotkania z UFO, kosmitami, upiorami i duchami, a poszukiwanie odpowiedzi na pytania z nimi związane pochłania życie wielu ludzi.

W ostatnich latach szczególnie powszechne stało się zjawisko Czarnookich Dzieci, ang. Black Eyed Kids/Children czyli BEK. Po raz pierwszy zjawisko to zostało oficjalnie zgłoszone w 1996 roku.

Abilene

16 stycznia 1996 roku, w Abilene w Teksasie, do dziennikarza o imieniu Brian Bethel podeszło dwoje dzieci, prosząc go o podwiezienie. Mężczyzna siedział w swoim samochodzie, a dzieci wyjaśniły mu, że nie mają pieniędzy na autobus, którym mogłyby dotrzeć do domu.

Obaj chłopcy wyglądali dziwnie, a ich oczy zostały opisane jako całkowicie czarne, pozbawione białek, rogówki i tęczówki. W podobny sposób są opisywane przez innych świadków, którzy spotkali się z tak zwanymi Black Eyed Kids.

Wygląd

W większości przypadków postacie te wyglądają na dzieci są w wieku od 6 do 16 lat i mają oliwkową skórę, ale ich głębokie czarne oczy, często porównywane są do wypolerowanego węgla.
Jednak najbardziej niepokojącą rzeczą w spotkaniach z Black Eyed Kids jest otaczająca je dziwna „aura”.  BEK podobno są widziane łapiące autostop, żebrzące lub pojawiają się znikąd na progach domów. Często domagają się wejścia do domu lub pojazdu. Mówi się, że proszą o podwiezienie, skorzystanie z toalety lub telefonu.
To samo w sobie jest oczywiście dość dziwne – fakt, że dwoje tak małych dzieci przychodzi do nieznajomych ludzi późnym wieczorem i w dodatku domaga się wejścia do środka.

Hipnotyczne

Ale najbardziej niezwykłą rzeczą wydaje się być sposób, w jaki proszą o wejście do twojego domu. Mówi się, że Black Eyed Kids są śmiertelnie poważne i zimne w obyciu. Dzieci te stwarzają zagrożenie dla wszystkich ludzi, którzy ich spotykają na swej drodze. Jednak dopiero zaproszone do domu lub samochodu stają się naprawdę groźne, zdolne pochłonąć duszę innego człowieka.

Sposób w jaki sie zachowują i mówią jest opisywany jako „hipnotyczny”. Odnosi się wrażenie, że w jakiś sposób kontrolują umysły innych ludzi, do tego stopnia, że trudno jest się od nich oderwać.

Raport

Brian Bethel opisał to uczucie jako reakcję całego ciała, której nie sposób wyrazić słowami. Brianowi w końcu udało się uciec, nie zgadzając się na podwiezienie dwóch dziwnych chłopców. Tak powstał pierwszy oficjalny raport o Czarnookich Dzieciach.
W późnych lat 90-tych na forach internetowych i tym podobnych zaczęły pojawiać się doniesienia o tych dziwnych postaciach. Dyskusje na ten temat są zróżnicowane i od początku dyskutowano o pochodzeniu tych „niezwykłych” dzieci.

Teorie

Opracowywano też teorie dotyczące przyczyny pojawienia się czarnych oczu u tych dzieci. Liczni okuliści pochylali się nad tym tematem, jednak nie znaleziono przyczyny tego typu nieprawidłowości.
Powstała teoria, że kobiety, które rzekomo doświadczyły spotkania z istotami pozaziemskimi – i zostały przez nie zapłodnione podczas uprowadzenia – urodziły dzieci, które są hybrydami człowieka i obcego. Zdaniem zwolenników tej teorii, tym są właśnie BEK.

Kim są?

Być może nigdy nie zdobędziemy jednoznacznej odpowiedzi na pytania dotyczące Black Eyed Kids, podobnie jak na temat spotkań z kosmitami i UFO. Jednak coraz częściej pojawiają się doniesienia o spotkaniach z tymi istotami i są one coraz bardziej niepokojące.
Wydaje się, że ich sposób bycia jest bardzo osobliwy. Zupełnie jakby prośby z ich strony, w rzeczywistości były rozkazami, i na pewno nie brzmią w dziecięcy sposób. Zatem pytanie, które ludzie zadają, brzmi: „czy te stworzenia to w ogóle dzieci?” Wiele osób opisuje wygląd ich oczu jako czyste zło i absolutną ciemność. Ci, którzy ich spotkali są przerażeni i wstrząśnięci.

Czy ich wpuścisz?

W ostatnich latach wielu reżyserów wykorzystało to tajemnicze zjawisko do tworzenia filmów grozy. Sunshine Girl and the Hunt for Black Eyed Kids to film z 2012 roku, traktujący o tych dziwnych istotach.

Jako, że ich obecność została odkryta stosunkowo niedawno, nie ma jeszcze zbyt wielu badań na ten temat. Z pewnością jest to dziwne zjawisko i większość z ludzi nie chciałaby tego doświadczyć.
Jedna z teorii sugeruje, że są to obce istoty wysłane na Ziemię w celu oczyszczenia planety, niekoniecznie w sposób przyjazny dla Ziemian. Na chwilę obecną nie odnotowano obserwacji tych tajemniczych postaci w Polsce. Ale kto wie kiedy te mroczne byty dotrą do naszego kraju i zapukają do drzwi Twojego domu prosząc o pomoc…

Czy ich wpuścisz?

This slideshow requires JavaScript.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.